Football Tycoon Ailesi
 En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!! Uyeols10

Football Tycoon Ailesi

Football Tycoon Hakkında Herşey...

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap
FLAŞ FLAŞ FLAŞ!!! Formumuzda benzeri görülmemiş bir yarışma başlıyor. Yarışmada 1. olan üyeye 56 MİLYON yanlış duymadınız tam 56 MİLYON bütçeli bir takım hediye edilecektir. Detaylı bilgi için: football-tycoon.benimforum.org/forum-ozel-tahmn-yarimasi-f32/

En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!!

YazarMesaj
femreyildiz
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Tecrübe Puanı : 57

En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!! Empty
MesajKonu: En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!!    En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:15 pm

Arkadaşlar kendi durumumdan da çıkardığım sonuç üzerine üniversiteli ve liseli arkadaşların cep telefonu gereksinimlerinde hem şarjı uzun giden hem mesaj yazmanın rahat olduğu hemde fonksiyon olarak birçok özelliğe sahip vede UCUZ telefonlara ihtiyaçlar doğrultusunda derin bir arama sonucunda ulaşabildim. Eğer size çok küçük dahi bir faydası olursa ne mutlu bana!!!

1- LG kg370
Oldukça zarif ve kibar görüntüsünün yanı sıra özellik bakımından çok aşırı zengin olmasada şarj ve kullanış olarak oldukça iyi bir telefon...
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2- Sony Ericsson J120i
Gösterişli kullanımı basit vede şarjı en 5 gün giden kaliteli bir telefon sonuçta SONY ERİCSSON...

3- Samsung C260
Samsung'un piyasaya sürmüş olduğu belkide en eski vede en sağlam cep telefonudur. Fm radio, mms, renkli ekran gibi özellikleri var kamera özelliğide var ama entegre kamera olduğu için kimsede görmedim şimdiye kadar.

4- Philips S220
Tip olarak benim gözüme pek güzel görünmemişti ama şarjı 6 gün giden bu telefon sınırları zorluyor. Çünkü hem renkli ekran hem polifonik melodi hemde Voice memo(uzaktan senkronizasyon) gibi şarj yiyici özellikler olmasına rağmen bilinen bekleme süresi 6 gün.

5- Nokia 2626
Yazdığım vede önereceğim telefonlar içinde ilk sırada olan bu telefon gerçekten süper bir tasarıma sahip fiyatı çokta ucuz olan bu telefon mp3, fm radio, mms, e-posta ve html tarayıcı gibi özelliklere sahip. Özellikle Ateş kırmızısı rengini tavsiye ederim.

6- Samsung E1107 Solar
Ve evet gel gelelim asıl bombaya. Samsungun bu telefonunda en büyük özellik şarjı bitmiyor evet yanlış duymadınız ŞARJİ bitmeyen telefon. Güneş enerjisi ile şarj olan bu telefon oldukça özellikli vede kullanışlı. Mp3, Faks, java desteği olan bu telefon fiyat olarakta inanılmaz ucuz.

NOT:Evet arkadaşlar şimdilik sizlere tavsiye edeceğim telefonlar bu kadar yazı tamamen kendime aittir. Resimler harici bütün anlatım şahsıma ait olup yalnızca bilgi vermek amacı ile yazılmıştır...Ve araştırmalarım devam edecektir!!
[i]
http://genelpaylasim.net/
Hknaan
SÜPER ÜYE
SÜPER ÜYE
Hknaan

Tecrübe Puanı : 436

Zar Atmak İçin Tıkla
 En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!! Imgleft0/0 En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!!    En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:31 pm

vaaay arkadaş güzell anlatım olmuşş haaa... king king
http://football-tycoon.benimforum.org
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!!    En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!! Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 5:21 pm

Smile

En UCUZ en KULLANIŞLI ve en BEĞENİLEN telefonlar !!!
1 sayfadaki 1 sayfası